ZENIUS

Product Information

ZENIUS

Zenius tüm gelişmiş özelliklerini çok küçük bir alana yedirir. Standart bir kağıttan çok daha büyük olan Zenius da – çalışma süresi 46 desibeldir – çok sessizdir – ofis veya müşteri servis sayacı olsun herhangi bir ortama mükemmel uyum sağlar.

KOMPACT KULLANIMI KOLAY VE PROFESYONEL

Profesyonel baskılar, Zenius yazıcıları, 300 dpi çözünürlük ve kenardan kenara baskı sayesinde profesyonel sonuçlar üretir. Logolarınız, fotoğraflarınız, barkodlarınız ve metinleriniz, kartlarınızda mükemmel bir şekilde oluşturulur ve kuruluşunuzun olumlu bir görüntüsünü iletir. Kullanım kolaylığı. İhtiyaç duyulduğunda, gerektiğinde, sizin için uygun olan miktarda yazdırabilirsiniz. Zenius, 30 saniyede bir renk kartı ve saatte 150’ye kadar renkli kart yazdırabilir, böylece siz ve müşterileriniz beklemek zorunda değildir.

KULLANICI DOSTU VE KAZANDIRAN MODEL

Evolis Premium Suite® , isimli yazılım tüm yeni Evolis yazıcılarının çekirdeğini oluşturmaktadır. Bu yazılım mimarisi, baskı merkezlerine kullanıcı ve yazıcı arasındaki tüm iletişimi yönetebilme imkanı sağlayan baskı ve konfigürasyon sisteminden oluşmaktadır. Kullanıcı yazıcının çalışmasını, arabirim ve pop-up bildirimleri sayesinde yazıcının durumu, ribon elverişliliği ve bakım görevlerini öğrenerek tamamen yönetebilir. Bu yazıcı ayrıca 7/24 Evolis web bağlantılı destek merkezine doğrudan bağlanabilme imkanı vermektedir.