Zebra ZXP1 Serisi

Product Information

Zebra ZXP1 Serisi

Düşük hacimli, renkli ya da monokrom tek taraflı baskı uygulamaları için ideal olan ZXP Series 1, minimum yatırımla eksiksiz bir kart basım çözümü sunar. Kullanım kolaylığı ve çevre dostu yazıcı kartuşları ile ZXP Series 1 piyasadaki en iyi giriş seviyesi yazıcıdır.

KULLANIM KOLAYLIĞI

ZXP Series 1 yazıcının teknik destek ya da kullanıcı eğitimi ihtiyacı çok azdır. Kolay kullanıcı arayüzü ve renkli dokunma noktaları ile kullanımı basittir. Çabucak değiştirilebilen Load-N-Go™ akıllı ribbonlar, ek olarak çevre dostu özelliğine de sahip olup, pek çok rakip markadan daha az plastik ve daha fazla biyolojik olarak çözünebilen malzeme kullanılmaktadır. Print Touch™ özelliği, Yakın Saha İletişimi (NFC) aracılığıyla tüm NFC özellikli akıllı cihazlardan anında ZXP Series 1 yazıcı hakkında yararlı bilgiler alınmasını sağlar.


KOMPAKT BOYUT & NETWORK ÜZERİNDEN YÖNETİM

Küçük hacmi sayesinde ZXP Series 1 yazıcının en dar çalışma alanlarına sığabilmesi, onu kısıtlı alanlarda doğru seçenek yapmaktadır. Kompakt ve dayanıklı tasarımı, ve gelişmiş network yazıcı yönetim yazılım araçları sayesinde ZXP Series 1, çoklu küçük ofis kurulumları ya da büyük çaplı dağıtık kart yazıcı uygulamaları için mükemmel yazıcıdır.


YÜKSEK KALİTELİ KARTLAR

İhtiyacınız olduğu yer ve zamanda net, canlı ve renk zenginliğine sahip baskılar elde etmek için ZXP Series 1 yazıcıya güvenebilirsiniz. Opsiyonel manyetik şerit kodlama, Ethernet bağlantısı ve çoklu kart kalınlıklarını destekleme özellikleri, ZXP Series 1 yazıcının çeşitli ticari ihtiyaçları karşılamasını sağlar.