SECURION

Product Information

SECURION

Çok güvenli kartlar için çözüm Securion yazıcı, müşterilere yönelik sayaçlarda güvenli kartları kişiselleştirme ve laminatlama için en iyi çözümdür. Güvenlik ve dolandırıcılık denetimine olan artan ihtiyacı karşılar ve önemli ölçüde daha uzun sürecek kartlar üretir. Securion, renkli baskı modülü ve laminasyon istasyonu ile birlikte gelir; her ikisi de çift taraflı modda çalışır. Güvenli bir kart yazdırmak, kodlamak ve laminatlamak yalnızca bir kez yeterlidir.

YÜKSEK DÜZEYDE GÜVENLİK

Securion, benzersiz bir laminasyon istasyonuyla güvenli kartlarınızı dayanıklı bir şekilde korur. Yazıcı, kartların üst düzeyde korunması için, basit vernikten ultra yüksek güvenlikli özel hologramlı yama filmlerine kadar, kartın tüm yüzeyine herhangi bir film çeşidi uygular. Kartlarınız neredeyse hiçbir aşınma ve yıpranma olmadan yıllarca sürecek.

 

PC KARTLARINA BASKI ÖZELLİĞİ

Securion ile kullanılan Unichroma ™ şeridi, polikarbonat (PC) kartlarda doğrudan karta baskı yapmayı mümkün kılmaktadır. Bu son derece güçlü kartlar, yüksek düzeyde güvenlik gerektiren sofistike uygulamalar için kullanılır. Securion yazıcı ve Unichroma ™ şeritlerinin kombinasyonu, güvenli polikarbonat kartların verilmesinde ekonomik bir çözüm sunar.

 

İŞLETİM GÜVENLİĞİ

Sarf malzemeleri (kurdeleler, filmler, boş kartlar, reddedilen kartlar), şifre koruması ve bir Kensington® güvenlik yuvasına erişimi engelleyen merkezi kilit sistemi sayesinde Securion kartınızı veren sistem güvenli ve emniyetlidir.