QUANTUM

QUANTUM

Endüstriyel bir kart yazıcısının gücü. Masaüstü yazıcının esnekliği. Quantum kart yazıcısı, büyük hacimli kartları yazdırma ve kodlama için bir çözümdür. Saatte 1000’den fazla kartın baskı hızıyla, kartları ön veya arka olarak, renkli veya tek renkli olarak kişiselleştirir. Quantum, büyük miktarda plastik kartların merkezi olarak üretilmesi için bir masaüstü yazıcının hissini endüstriyel bir yazıcının gücüyle birleştiriyor.

ENDÜSTRİYEL VERİMLİLİK VE KULLANIM KOLAYLIĞI

Artan üretkenlik. Quantum yazıcı, her biri 500 kart kapasiteli besleme tepsisi ve yığınlayıcı sayesinde tek renkli ve renkli olarak 150’den fazla kart saatte 1000’den fazla kart sunabilir. Baskı modülünden bağımsız ters çevrilebilir kodlama modülü ile kartlar tek bir geçişte kodlanır ve basılır. Kullanım kolaylığı Quantum, her gün kullanım ve bakım işlemini basitleştirmek ve hızlandırmak üzere tasarlandı: Depolama kasetlerini çıkarmadan kartları yükleyin ve alın (kilitli olmayan versiyonda) Kart seviyesini bir bakışta kontrol edinYazıcı durumunu ve sarf malzemesini gösteren LCD ekran.

EKONOMİK ÇÖZÜM

Quantum, çok yüksek baskı kalitesine sahip büyük miktarda kartları idare edebilir ve endüstriyel kart yazıcılarına çok ekonomik bir alternatif sunar. Harici bir sağlayıcıya gitmek yerine kartlarınızı kendiniz üretebilirsiniz.

İLERİ DÜZEY GÜVENLİK / KAPALI KAPAK

Quantum’un, kart verme sisteminizi güvenli ve güvenli hale getirmek için sarf malzemelerine (kartlar ve şerit) ve kodlama modülüne erişimi korumak için isteğe bağlı bir merkezi kilitleme özelliği vardır. Metal çerçeve de dahil olmak üzere Quantum’un bileşenleri, zaman içinde dayanıklılık ve güvenilirlik sağlamak için seçildi. Kapalı kapak ve temizleme işlemi, Quantum’un en kaliteli tasarımı sayesinde, yatırımınızın sürdüreceğinden emin olabilirsiniz.