PRIMACY

Product Information

PRIMACY

Primacy yazıcı, ultra hızlı, güçlü ve etkilidir. Gelişmiş ofislerdeki kodlama teknolojilerini kullanarak, kişiselleştirilmiş kartları en basitten en güvenli şekilde bastırmak için ideal bir çözümdür. Tek veya çift taraflı olarak sunulan Primacy, özellikle orta ve büyük çalışmalarda kart baskı ve kodlama ihtiyaçlarını karşılıyor. Eko-tasarım, Evolis, ürünlerinin çevresel izlerini azaltmayı amaçlayan eko-tasarım yaklaşımının bir parçasıdır.

HIZLI VE YÜKSEK KAPASİTELİ KART BASKILARI İÇİN

Primacy üst kullanıcı seviyesine hitab eden, kullanımı kolay, esnek ve hızlı plastik kart yazıcısıdır. Evolis kodlama teknolojileriyle entegre edildiğinde üstün ve ideal bir kart çıkarma çözümüdür. Primacy orta ve geniş ölçekli kart baskı ve kodlama ihtiyaçlarına cevap verir.

KULLANIM ALANLARI

Ulaşım kartları, Ödeme kartları, Kimlik kartları, Çoklu özellikler barındıran öğrenci kartları, İhtiyaçlarınıza kolaylıkla adapte olan kart yazıcısı, Primacy kodlamasız olarak tek ve çift taraflı baskı yapan versiyonlara bsahiptir. Ayrıca istenildiğinde Kodlamalı ve çift taraflı baskı yapan versiyonu da sağlanabilmektedir. Bütün Primacy versiyonları standart USB ve Ethernet TCP/IP bağlantı özellikleriyle birlikte gelmektedir.