PRIMACY LAMINATION

Product Information

PRIMACY LAMINATION

Uzun ömürlü kartlar için hepsi birarada sistem Primacy Laminasyon aşağıdakiler için hepsi bir arada, uygun fiyatlı bir sistemdir: Kodlama, Renkli süblimasyon baskısı ve tek renkli termal transfer, Ve kartlarınızı, hologramlı veya hologramsız olarak yapıştırın. Kimlik kartlarınız maksimum dayanıklılık ve yüksek bir güvenlik seviyesine sahip olacak. Kartlarınızı laminatlamak sahtekarlık olaylarını önleyecektir.

 

DAYANIKLI KARTLAR

Kartlar, kodlanıp yazdırıldıktan sonra, kartın tüm yüzeyi üzerine bir filmin (çeşitli kalınlıktaki vernik veya yama) ısı ile sızdırmaz hale getirilerek laminat haline getirilir. Bu, kartlarınıza dayanıklılık katar ve ömrünü 10 yıla kadar * artırır *. Yüksek derecede güvenli kartlar. Evolis, hologramlı ya da hologramsız çok çeşitli yama ve laminatlara sahiptir. Ek güvenlik için ekipler tamamen kişiselleştirilmiş laminatları geliştirebilir. Primacy Laminasyon, çeşitli kombine kodlama modülleri ile kullanılabilir:

ARTTIRILMIŞ GÜVENLİK

Evolis, hologramlı ya da hologramsız çok çeşitli yama ve laminatlara sahiptir. Ek güvenlik için ekipler tamamen kişiselleştirilmiş laminatları geliştirebilir. Primacy Laminasyon, farklı kodlama modüllerini işleyebilir: manyetik şerit, temassız veya temassız akıllı kartlar. Bu kodlama seçenekleri birleştirilebilir.