KM500B – KM2000B Kiosk Card Printers

Product Information

KM500B – KM2000B Kiosk Card Printers

Bağımsız terminallerden anında kart yazdırın şirketlerin, bankaların ve hatta üniversitelerin müşterilerine ve üyelerine sunulan hizmet kalitesini artırmasına olanak tanır. Kartlar, çeşitli ortamlarda (ofisler, alışveriş merkezleri, havaalanları, kampüs vb.) Kurulabilen terminallerden 7 gün 24 saat saklayıcılarına özelleştirilir ve verilir. Kullanıcılarınız, bir kabininde uzun bir sıraya girmek veya posta gönderilerini beklemek zorunda kalmadan kartlarını anında yazdırabilirler. Self servis terminallerinden kullanıcılar, terminaldeki kart tasarımlarını seçebilir veya hatta kişisel bir fotoğraf çekebilir.

TALEP ÜZERİNE YAPILANDIRILMIŞ VE KULLANIMI KOLAY YAZICILAR

Tek veya çift taraflı kart baskısı, Manyetik şeritli kodlayıcıyla donatılmış ,Temassız ve temassız akıllı kartlar için enkoderlerle yükseltilebilir. Kart yönetimini kolayca yapılandırabilirsiniz: Çıkış yuvası kullanılarak kartlar geri döndü. Ön veya arka besleme ve kart çıkışı gibi farklı yapılandırma olanakları. Günlük bakım işlemlerini sınırlamak ve kolaylaştırmak için KM500B ve KM2000B yazıcılar, yazıcı ve kart veya şerit seviyesi uyarısı gibi sarf malzemelerinin durumu hakkında uzaktan bildirimler sunar. Evolis Premium SDK sayesinde, KM500B’yi ve KM2000B’yi kendi uygulamanıza entegre edebilir ve yerel bir ağ veya bulut üzerinden izleyebilirsiniz.

BİLİNEN UZMANLIK

Evolis, kişiselleştirilmiş kartların desantralize edilmiş baskıda dünya lideridir. Evolis, her kıtadaki varlığıyla, self-servis terminalleri kullanarak kart baskısı için çeşitli projelerin uygulanmasında yer almıştır. Proje uzmanlığımız özellikle aşağıdaki alanlarda yer almaktadır: Özel bir proje yöneticisi ve ekibinden projenizin her aşamasında ve her aşamasında destek. Tüm spesifik gereksinimlerinizi hesaba katmak için hassas ihtiyaç analizi. Yerinde, esnek ve yüksek performanslı bir endüstriyel araç kullanarak rekor sürede özelleştirilmiş çözümler geliştirme kapasitesi. Ekiplerimizden sizin yeteneklerinize aktarma ve çeşitli uzmanlık merkezlerimizden teknik destek alabilirsiniz.