AVENSIA

Product Information

AVENSIA

Ağır hizmet kartı verme faaliyetleri için tasarlanmış bir Retransfer yazıcı, Kusursuz baskı, Retransfer teknolojisi (Ters Çevirme) baskı kalitesini en üst düzeye çıkarır: Yüksek çözünürlüklü 600 dpi: görüntüler ve metin mükemmel şekilde oluşturulur ve mikro metin ve filigranlar yüksek çözünürlükte yazdırılır. Kenar baskısı üzerinde: Bu yazıcı, film kartın tamamını kapladığından kenarlarınızın mükemmel bir şekilde baskı alacağından emin olabilirsiniz.

YÜKSEK GÜVENLİ KART ÇIKIŞI İÇİN SAĞLAMLIK

Avansia, çok yüksek kalitede kart dağıtımı için bir Retransfer teknolojisi doğrudan kartlı yazıcıdır. Çok kullanışlı olacak şekilde tasarlanan Avansia son derece sağlamdır ve yüksek güvenlik kartı dağıtımı sağlar. Saatte 140’dan fazla tek renkli renkli kart çıkartma kapasitesine sahip olan bu kart, orta ve büyük miktarlarda kart çıkartması için idealdir.

MAKSİMUM DAYANIKLILIK

Kartları yoğun bir şekilde yayınlamak üzere tasarlanan Avansia sağlam ve güvenilir. Baskı kafasındaki 3 yıllık standart garanti ve ömür boyu garanti, uzun vadeli yatırımınızı garanti eder. Havansız yapısı sayesinde, Avansia kritik ortamlarda (toz, ısı …) çalışabilir.

ORTAM UYUMLULUĞU / KODLAMA SEÇENEĞİ

Avansia Retransfer teknolojisi, akıllı kartvizitler ve temassız kartlar gibi pürüzlü kart yüzeyleri de dahil olmak üzere her türlü karta (PVC, PET, polikarbonat, ABS) yazdırabilir. Standart yerleşik kart düzleştirici mükemmel sonuçlar verir.
Avansia, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için her türlü veri şifreleme seçeneği için yapılandırılabilir: manyetik şerit, temassız ve temassız akıllı kartlar. Fabrikada yapılandırılmış bu kodlama seçenekleri birleştirilebilir.