FARGO HDP8500

Product Information

Ürün Hakkında Teknik Özellikler  Sarf Malzemeleri  Broşür  Sürücü

FARGO HDP8500

Sağlam metal dolap ve hassas mühendislik iç bileşenleri, sürekli çalışmalarda güvenilir şekilde çalışan dengeli bir yazıcı ortamı yaratır. Aslında, HDP8500 endüstriyel kart yazıcı ve kodlayıcı, çoklu kart işleme özellikleri, 400 kartlı girişli hazne kapasitesi, erişilebilir kart yolu ve grafik dokunmatik ekran arabirimi ve yerleşik fiziksel ve elektronik alanlardaki kart verimliliğini en üst düzeye çıkaran özellikler taşıyor. güvenlik özellikleri. Bu özellikler, en zorlu ortamlarda bile sürekli üretimin sağlanması için tasarlanmıştır.

LASER ENGRAVER MODÜLÜ

HID FARGO HDP8500 Kimlik Kartı Yazıcı ve Kodlayıcı, birlikte çalışabilir Laminasyon modülü gibi ek güvenlik sağlamak için isteğe bağlı modülleri içerir; En üst düzeyde güvenli kart baskısı için Laser Engraver modülü; Ve kart sahibinin görüntüsünü taklit edilemeyecek şekilde karta yazan benzersiz bir görsel güvenlik yamasına sahip vanGO® kartları yaratmak için Laser Writer modülü. İsteğe bağlı olarak, daha sağlam ve dayanıklı kimlik bilgileri oluşturmak için kullanılabilen Yüksek Dayanıklı HDP film de mevcuttur.

ENDÜSTRİYEL KART YAZICI VE KODLAYICI

Sağlam metal dolap ve hassas mühendislik iç bileşenleri, sürekli çalışmalarda güvenilir şekilde çalışan dengeli bir yazıcı ortamı yaratır. Aslında, HDP8500 endüstriyel kart yazıcı ve kodlayıcı, çoklu kart işleme özellikleri, 400 kartlı girişli hazne kapasitesi, erişilebilir kart yolu ve grafik dokunmatik ekran arabirimi ve yerleşik fiziksel ve elektronik alanlardaki kart verimliliğini en üst düzeye çıkaran özellikler taşıyor. güvenlik özellikleri. Bu özellikler, en zorlu ortamlarda bile sürekli üretimin sağlanması için tasarlanmıştır. Ürünle birlikte verilen HID ile birlikte FARGO Workbench tanılama programı yazıcı bakımını kolaylaştırır. Renk Yardımı aracı, şirket logoları gibi doğru grafik baskılar sağlamak için spot renklerle eşleşir.