FARGO HDP5600 (YENİ)

Product Information

FARGO HDP5600 (YENİ)

Yeni HPD5600 ile açık, net görüntüler, metin ve barkodlar yazdırabilirsiniz – Kanji, Arapça veya Kiril gibi hassas, karmaşık karakterler bile açıkça tanımlanmış ve okunması kolay. Ayrıca, HDP5600 çok yönlü, modüler bir tasarıma sahip olduğundan, ihtiyaçlarınızı değiştikçe yazıcıyı alan yükseltebilirsiniz.

Side Printing: Single or Dual

Print Method: HDP® Dye-Sublimation / Resin Thermal Transfer

Resolution: 600 dpi or 300 dpi

Print Speed: up to 24 seconds per card / 150 cards per hour (YMC with transfer)

Memory: 64MB RAM

Accepted Card Sizes: CR-80

Warranty: 3 years (printer); Lifetime (printhead)

600 DPI BASKI ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ

HID FARGO HDP5600 Kimlik Kartı Yazıcı ve Kodlayıcı, üstün metin ve görüntü kalitesi için yüksek çözünürlüklü 600 dpi baskı seçeneğine sahip, uygun maliyetli ve güvenilir bir çözümdür. Bu hepsi birarada çözüm, devlet kurumları, üniversiteler, şirketler ve sağlık tesisleri için idealdir; bu cihazlar, yüksek miktarda yüksek çözünürlüklü ID’ler veya çok işlevli akıllı kartlar üretmektedir.

ÇİFT KARTLI HAZNE SEÇENEĞİ

Çok Yönlü, Modüler Tasarım. HDP5600, ihtiyaçlarınız değiştikçe yazıcıya eklenebilen, alan yükseltilebilir özelliklere sahiptir. Örneğin, isteğe bağlı çift taraflı yazdırma modülü, bir barkod veya dijital imza da istendiğinde olduğu gibi şirketin veya çalışanların özel bilgilerini bir kartın arkasına ekleyebilir. Veya aynı anda çalışan ve öğrenci veya yüklenici kimlik numaralarını tek bir geçişte üretmek için çift kartlı hazne seçeneğini seçin.