FARGO DTC5500LMX (YENİ)

Product Information

FARGO DTC5500LMX (YENİ)

DTC5500LMX ayrıca, HID Global’in yeni iON ™ teknolojisi ile ünitenin sadece 45 saniyede optimum çalışma sıcaklığına ulaşmasını ve üretimin daha da hızlandırılmasını sağlar. Sağlam metal bileşenlerden faydalanan ünitenin dayanıklı ve şık konutu, en zorlu yazdırma ortamlarında bile sürekli üretim yapılmasını sağlar.

Sided Printing: Dual Standard

Sided Lamination: Dual Standard LMX Wasteless

Resolution: 300 dpi

Accepted Cards: CR-80, 30 mil

Warranty: 3 Years

STANDART LAMİNASYON

FARGO DTC5500LMX, yüksek miktarda kimlik kartı veya kişiselleştirilmiş kartları düşük maliyetle etkin şekilde dağıtmak için Direct-to-Card ™ baskı kapasitesine ihtiyaç duyan devlet kurumları, üniversiteler, şirketler ve sağlık tesisleri için yüksek kalitede bir kart sağlayan ekonomik ve çevre dostu bir çözümdür Üretim ve kart başına ultra düşük bir maliyet-başına boşa laminasyon özellikleri.

iON ™ TEKNOLOJİSİ

DTC5500LMX ayrıca, HID Global’in yeni iON ™ teknolojisi ile ünitenin sadece 45 saniyede optimum çalışma sıcaklığına ulaşmasını ve üretimin daha da hızlandırılmasını sağlar. Sağlam metal bileşenlerden faydalanan ünitenin dayanıklı ve şık gövdesiyle en zorlu baskı ortamlarında dahi kesintisiz üretim sağlanır.

MALİYETLERİNİZİ AZALTIR

DTC5500LMX, bütçeye duyarlı kuruluşların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır ve standart çift kartlı hazneler içerir ve yüksek kapasiteli, tam renkli şerit ve laminat sarf malzemeleri için destek sağlar – maliyetleri minimumda tutarken üretkenliği en üst düzeye çıkarır. Daha da fazla tasarruf sağlamak için hem çift taraflı baskı hem de çift taraflı laminasyon standarttır. Tek malzeme seçeneğini belirlediğinizde eller serbest çift taraflı laminasyondan, ancak çift taraflı fiyattan yararlanmanın keyfine varacaksınız. Ayrıca, HID Global’in yenilikçi, boşa harmiyetsiz laminasyon teknolojisini kullanan DTC5500LMX, yüksek hacimli laminat malzemeler maliyetinizi% 40’a kadar azaltabilir.