FARGO HDP5000

Ürün Hakkında Teknik Özellikler  Sarf Malzemeleri  Broşür  Sürücü

FARGO HDP5000

 

High Definition Printing®, gömülü elektronikler içeren akıllı kartlarda bile daha etkileyici bir kamuya açık görüntü elde etmek için üstün baskı kalitesi sunar. Yüksek güvenilirlik ve dayanıklılık, toplam sahip olma maliyetinizi düşürür ve uygun fiyatlı fiyatlandırma, Yüksek Çözünürlüklü Kart Baskı özelliğini hemen hemen her işe uygundur. HDP5000 kimlik kartı yazıcı ve kodlayıcıya ömür boyu baskı kafası garantisi ve her şeyde üç yıllık garanti veriyoruz.

Sided Printing: Single or Dual

Print Method: HDP Dye-Sublimation / Resin Thermal Transfer

Resolution: 300 dpi

Print Speed: up to 24 seconds per card / 150 cards per hour (YMC with transfer)*

Warranty: 3 years (printer); Lifetime (printhead

High Definition Printing®

Dahili elektronikler içeren akıllı kartlarda bile daha etkileyici bir kamuya açık görüntü elde etmek için üstün baskı kalitesi sunar. Yüksek güvenilirlik ve dayanıklılık, toplam sahip olma maliyetinizi düşürür ve uygun fiyatlı fiyatlandırma, Yüksek Çözünürlüklü Kart Baskı özelliğini hemen hemen her işe uygundur.

ÖMÜR BOYU BASKI KAFASI GARANTİSİ

HDP5000 kimlik kartı yazıcı ve kodlayıcıya ömür boyu baskı kafası garantisi ve her şeyde üç yıllık garanti veriyoruz. Çok yönlü modüler tasarım, ihtiyaçlarınız değiştikçe değişime izin verir. Çift kartlı giriş haznesi, çift taraflı baskı, tek veya çift taraflı laminasyon ve kart kodlama teknolojileri alan yükseltilebilir özelliktedir. Basit tasarımı ve sezgisel kullanımı nedeniyle minimum eğitim gereklidir. Kartlar, şeritler ve üst üste binenler hızlı ve kolay bir şekilde yüklenen kartuşlarla birlikte gelir.