Data Card SD 160

Product Information

Uygun fiyatlı ve verimli Datacard® SD160TM kart yazıcısı, kanıtlanmış Datacard® SD Serisinin bir uzantısı, geniş bir uygulama yelpazesi gereksinimlerini karşılamak için teknolojilerin doğru kombinasyonunu sunar. Doğrudan kart (DTC) baskı teknolojileri, yüksek kaliteli, tam renkli veya tek renkli fotoğraflar, grafikler ve metinlerle cazip kartlar üretmek için çok yönlülüğü sağlar. Tekrar yazılabilir yazdırma, çizgi manyetik şerit kodlama, benzersiz ultraviyole (UV) baskı güvenlik özelliği ve sezgisel kullanım özelliği ile SD160 kart yazıcısı, alt satırınızı korurken güvenlik ve kolaylık sağlar.

 

GİRİŞ SEVİYESİ UYGUN FİYAT

Giriş seviyesi fiyatlama özelliği ile SD160 yazıcı, ID programınızı başlatmak için verimli bir şekilde çeşitli yüksek kaliteli kartlar üretmek için akıllı bir seçimdir. SD160, kart baskı ihtiyaçlarınızı ortaya çıktıklarında karşılayabilmenizi sağlayan benzersiz düşük verimlilikli baskı şeritlerine sahiptir.


TAM YÖNLÜLÜK VE ESNEKLİK

SD160 kart yazıcısı, tek geçişli verimlilik ile tam renkli veya tek renkli baskı – artı yeniden yazılabilir yazdırma ve satır içi manyetik şerit kodlama sunar. Kurumsal kimlikler, sağlık kimlikleri, öğrenci, ziyaretçi veya personel rozetleri ve perakende, misafirperverlik veya sadakat kartları da dahil olmak üzere pek çok uygulama türü için kartlar basın.


DAHA AZ KULLANICI MÜDAHALESİ

SD160 yazıcı kullanımı ve bakımı basit ve sezgiseldir. Minimum eğitim ve kolay kurulum, hızlı bir şekilde kurulup yazdırmanızı sağlar. Yumuşak dokunmatik kontrollere sahip sezgisel LCD panel ve otomatik 100 kartlı giriş haznesi ve 25 kartlı çıkış hunisi SD160 kart yazıcısıyla mümkün olan en verimli şekilde yardımcı olmak için standart olarak gelir.