FARGO DTC1250e

Product Information

Ürün Hakkında Teknik Özellikler  Sarf Malzemeleri  Broşür  Sürücü

FARGO DTC1250e

Küçük, kompakt ayak izi, çeşitli ofis ortamlarında kullanımını kolaylaştırır ve güvenli, kişiselleştirilmiş üyelik ve sadakat fotoğraflı kimliği üretmenizi sağlayan katıştırılmış iCLASS SE® kodlayıcıyı (iCLASS SE platformunun bir parçası) kolayca içerecek şekilde güncellenebilir. Kartları tek bir kesintisiz adımda. İsteğe bağlı bir Wi-Fi® aksesuarı, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde basmanıza yardımcı olmak için de mevcuttur.

KARTLARA DOĞRUDAN BASKI

Ürünle birlikte verilen Swift ID® rozetleme yazılımını kullanarak, yerinde özel kimlik kartları tasarlayabilir ve FARGO Workbench ™ teşhis yardımcı programı yazılımı, kart yazıcınızı kolayca zamanla koruyabilmenize yardımcı olabilir. Karta doğrudan tarama yapan DTC1250e yazıcı ve kodlayıcı ayrıca, teknoloji yatırımınızın verimli bir şekilde kurulması, çalıştırılması ve bakımını sağlayan sezgisel, kullanıcı odaklı bir SmartScreen ™ grafik ekranı sunar.

HID UYUMLULUĞU GÖZ ARDI EDİLEMEZ

Küresel üç yıllık bir garantiyle desteklenen yedinci nesil HID FARGO kart yazıcılarımızın her biri, diğer HID ürünleriyle çalışacak şekilde sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir ve böylece güvenli kimlik çözümlerinde en güvenilir adı alan maksimum değeri elde etmiş olursunuz.