FARGO C50

Product Information

Ürün Hakkında Teknik Özellikler Sarf Malzemeleri  Sürücü

 

FARGO C50

Zarif ve kompakt bir tasarıma sahip olan C50, en küçük ofis ayarlarına bile sığması için kolaylık sağlıyor. Verimliliği düşünülerek tasarlanan C50, dahili Swift ID ™ yakalama yazılımı, birlikte verilen FARGO Workbench ™ tanılama programı ve yazıcıyı yüklemek için hepsi birarada yazıcı şerit ve kart temizleme kartuşu aracılığıyla otomatik yazıcı sağlık izleme sistemi ile birlikte gelir Kurum içi plastik kimlik kartınız neredeyse endişe duymadan yazdırılabilir.

GreenCircle® Onaylı Ürün

Kuruluşlara maliyetleri düşürürken kurumsal sürdürülebilirlik girişimlerini destekleyen, yüksek performanslı, enerji açısından verimli fotoğraflı kimlik baskı çözümü sunar. HID kart yazıcılarının sürdürülebilir özellikleri, GreenCircle Certified, LLC tarafından üçüncü tarafça sertifikalandırılmıştır. Sertifika işlemi, C50 kart yazıcı için% 69’a kadar enerji tasarrufu sağladı. Uyku modu için varsayılan süre fabrika ayarı olarak beş dakikaya ayarlanmıştır ve yazıcı tasarımı geliştirmeleri, bekleme veya uyku modundayken güç tüketimini azaltır. Enerji tasarrufu, şu anda piyasada satılan benzer bir ürüne yapılan bir değerlendirmeye dayanarak hesaplanır.

HID FARGO C50 TAK ÇALIŞTIR

HID FARGO C50 plastik kimlik kartı yazıcı, herkesin karşılayabileceği bir fiyata basit ve güvenilir bir çözüm sunar. Tak ve çalıştır, C50 üyelik ve sadakat kartları, casino çalışan kimlikleri veya ziyaretçilere ait kimlik kartları için nerede ve ne zaman ihtiyacınız olursa olsun bir dakika içinde veya daha az sürede kişiselleştirilmiş plastik kimlik kartları oluşturabilir.