EVOLIS BADGY

Product Information

EVOLIS BADGY

Kullanıcı dostu, yerden kazandıran ve profesyonel .Badgy200 yazıcı, kuruluşunuzun marka imajını vurgulayan, profesyonel kalitede, kenardan kenara baskı yaparak kişiselleştirilmiş plastik kartları düzenler.

ANINDA KART VERME YÖNTEMİ İÇİN BİR ÇÖZÜM

Badgy size, 100 renkli baskılar için bir plastik kart yazıcı, Evolis Badge Studio® kart kişiselleştirme yazılımı ve sarf malzemesi paketi (renkli şerit ve boş plastik kartlar) içeren, PC veya Mac için anahtar teslimi bir çözüm sunar. Badgy200, saatte 95 renk kartı çıkışı vardır. Ayrıca, bir veritabanından veri içe aktarabilir, kart tasarımlarınızla tek bir tıklamayla bilgi ekleyebilir ve değişken veriler de dahil olmak üzere tek bir komutla rozetlerin baskı sürüşünü başlatabilirsiniz.


KULLANICI DOSTU VE KAZANDIRAN MODEL

Badgy200 yazıcısı bir A4 kağıdından daha küçük, bu da herhangi bir çalışma alanına kolayca sığabileceği anlamına geliyor. Hafif ağırlığı (sadece 1,7 kg) ve taşıma çantası (ayrı olarak satılır) sayesinde Badgy kolayca taşınabilir.


DATABASE İLE TOPLU BASIM İMKANI

Badgy200 kendi kartlarınızı anında ve tamamen bağımsız olarak basmanızı sağlar. Tasarruf zamanı Badgy200’de saatte 95 renk kartı çıkışı vardır. Ayrıca, bir veritabanından veri içe aktarabilir, kart tasarımlarınızla tek bir tıklamayla bilgi ekleyebilir ve değişken veriler de dahil olmak üzere tek bir komutla rozetlerin baskı sürüşünü başlatabilirsiniz.