ELYPSO

Product Information

ELYPSO

Eko-tasarım; Evolis ürünlerinin çevresel izlerini azaltmayı hedefleyen eko-tasarım sistemimizin bir parçası olarak: Mümkün olduğunca yazıcı ve sarf malzemelerinin imalatında geri dönüştürülmüş malzemeleri kullanmaktadır, Nakliye ve ambalajdaki CO2 emisyonlarını azaltmak için kompakt ve hafif yazıcılar tasarlarken, Çok ekonomik bir hazırda bekleme modu aracılığıyla yazıcının güç tüketimini azaltır.

ANLIK KART İÇİN ÇOK YÖNLÜ KART YAZICI

Modüler ve kompakt bir kart yazıcısı, İsteğe bağlı yapılandırma Elypso yazıcıları tamamen modülerdir. Elypso, yalnızca tekli veya çift taraflı kartları yazdıracak olmanın yanı sıra, manyetik şerit ve temassız ve temassız akıllı kartlar için kodlayıcılarla da donatılabilir. Evolis Premium Suite’in yazılım mimarisi, Elypso’yu mevcut bilgisayar sistemlerinizle sorunsuz uyacak şekilde tasarlandı.

ÜSTÜN BASKI KALİTESİ

Profesyonel baskı kalitesi Elypso, fotoğraf baskı kalitesinde (çözünürlük 300 dpi) Primacy yazıcımızla aynı baskı motorunu kullanmaktadır. Optimum renk sunumu ve kenardan kenara renk veya tek renkli baskı profesyonel kalitede kartlar sağlar. Yerden tasarruf Elypso, oldukça kompakttır (standart mektup kağıdı boyutundan daha büyüktür) ve sessizdir (çalışmada 48 desibel), Elypso ihtiyatlı ve küçük bir ayak izi vardır. Kablo yığılmayı azaltmak için kablolar ve konektörler arkadadır

DAHA AZ BEKLEME SÜRESİ

Elypso ile, 30 saniyeden daha kısa sürede kişiselleştirilmiş bir çift taraflı renkli kart elde edin! Hızlı marka dağıtımıyla müşterilerinizi etkileyin, böylece kuruluşlarınızın marka imajını artıracaktır.